Lajmi i fundit/ Të shtëna me armë zjarri në Shkodër. Një i plagosur. Emri

Të shtëna me armë zjarri në Shkodër.

Ngjarja ka ndodhur në lagjen ‘Ndoc Mazi’.

Si pasojë e të shtënave ka mbetur i plagosur shtetasi Ndue Preka.

Sipas informacioneve ai ka marrë një plumb në këmbë.

Në vendngjarje shkuan policia dhe grupi hetimor.

Ende nuk dihen rrethanat e kësaj ngjarje.

Leave a Comment