Merr flakë në ecje e sipër automjeti, shpëtojnë mrekullisht shoferi e pasagjeri

Një automjet është përfshirë në flakët në ecje e sipër në Vlorë.

Për fat të mirë, shoferi dhe pasagjeri kanë arritur të dalin në kohë duke shpëtuar pa probleme.

Nuk dihen ende shkaqet, ndërsa automjeti është shkrumbuar i gjithi.

Leave a Comment