Këto janë disa nga momentet më të bukura të koncertit të Albanit

Të enjten u mbajt në Tiranë koncerti madhështor i këngëtarit të njohur, Alban Skenderaj.

E sot ai ka publikuar në Instagramin e tij disa nga momentet më të veçanta të atij koncerti.

“Disa nga momentet me të veçanta dhe emocionuese të koncertit”, ka shkruar Albani.

Leave a Comment