‘Uroj mos ta keni kapur këtë!’ Këngëtarja shqiptare pengohet dhe rrëzohet në skenë. Video

Xhensila Myrtezaj, është një ndër zërat më të mirë të muzikës shqiptare së cilës mbrëmjen e djeshme i ka ndodhur në incident.

Teksa është ngjitur në skenën e një prej lokaleve të natës për të performuar, ajo është penguar dhe ka rënë në tokë.

Menjëherë është ngritur duke mos ‘e dhënë’ veten dhe shprehet: ‘Uroj të mos e keni kapur këtë!’

Shiko

Leave a Comment