Zetori rrokulliset në Kurbin, vdesin drejtuesi dhe pasagjeri

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në 10 prill të këtij viti në Fushë-Kuqe të Kurbinit.

Një zetor që drejtohej nga 60-vjeçari Ismajl Ismaili befas doli nga rruga dhe u rrokullis poshtë një kanali duke shkaktuar vdekjen e tij dhe të punëtorit 21-vjeçar që gjendej bashkë me të në zetor, Gjin Muhaj.Shiko me poshte

Pamjet e ktij incidenti të rëndë janë publikuar ditën e sotme, ku duket se si zetori papritur ndryshon drejtimin dhe përfundon në kanal.

Leave a Comment