26 vjecarja nga Tirana hidhet nga kati i 5 i pallatit mbremjen e sotme

Nje 26 vjecare ne Tirane mesohet se eshte hedhur nga kati i 5 i pallatit.

Ngjarja ndodhi mbremjen e sotme ne lagjen në rrugën “Selaudin Bekteshi”.

Ajo eshte derguar ne spiatal dhe eshte nen kujdesin e mjekeve.

Njoftimi i policisë:

Tiranë/Informacion paraprak

Më datë 01.05.2024, rreth orës 21:25, në rrugën “Selaudin Bekteshi”, dyshohet se është vetëhedhur nga kati i 5-të i pallatit ku banon, shtetasja E. A., 26 vjeçe, e cila sipas deklarimeve të familjarëve të saj, dyshohet se vuan nga probleme të shëndetit mendor.

26-vjeçarja është dërguar në spital dhe aktualisht ndodhet nën kujdesin e mjekëve, ndërsa grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Leave a Comment