Një ditë pas lindjes, Kiara Tito publikon foto bashkë me të bijën: Mos u shqetësoni…(Foto)

Ajo shihet e qeshur dhe e lumtur teksa pranë saj ka të voglën,

që mban emrin Luna Mari.

“Mos u shqetësoni mama, do të bëhet më mirë”, ka shkruar ajo bashkangjitur fotos.

Shiko me poshte

Leave a Comment