Egla pëson komplikacion shëndetësor, mjekët hyjnë brenda shtëpisë së Big Brother! Pritet një vendim…(VIDEO)

Aktorja Egla Ceno, është një nga banoret më të komentuara dhe më lojtare në këtë ”Big Brother Albania Vip 3”. Por një njoftim nga Vëllai i Madh ka tronditur shtëpinë.Shiko me poshte

Në njoftimin që e lexoi Juli, thuhet se Egla nuk është në gjendje të mirë shëndetësore, dhe siç shihet, ndodhet në dhomën e gjumit nën kujdesin e mjekëve duke marrë mjekim. Po ashtu Vëllai i Madh bën me dije se pritet një njoftim i dytë për rrugëtimin e aktores në garën që finale e ka me 25 maj.

Situata jo e mirë erdhi që pas Prime të së martës, ku Egla u zgjodh lidere e shtëpisë me votat e publikut dhe me një avantazh në dorë, ajo çoi në një nominim Romeon dhe Heidin, ku njëri prej tyre do të shkojë direkt në finale. Por këtë informacion banorët nuk e dijnë, dhe çifti është kthyer keq kundër Eglës.

Leave a Comment