Duke mbajtur vajzën në krahë, Kiara Tito publikon foton e Luiz Ejllit me vogëlushen pak pas ardhjes së saj në jetë

Moderatorja Kiara Tito dhe këngëtari Luiz Ejlli janë bërë prindër për herë të parë ditën e djeshme (30 prill).

Prezantuesja ka mirëpritur në jetë vogëlushen, të cilën e kanë quajtur Luna Mari Ejlli.Shiko me poshte

Pas lindjes së vajzë, çifti zbuluan lajmin në Instagram duke publikuar një foto teksa mbajnë duart e të porsalindurës.

Ndërkohë ditën e sotme, Kiara Tito ka publikuar një imazh të këngëtarin duke mbajtur në krahë Luna Mari në sallën e lindjes.

Leave a Comment