Ledioni befason me urimin për lindjen e vajzës së Kiares dhe Luizit

Pasi çifti Luiz dhe Kiara ndanë lajmin e bekuar për ardhjen në jetë të vajzës së tyre sot, urimet e ndjera nuk kanë munguar.

Një nga komentet që theu ndërgjegjet ishte ajo e moderuesit të “BBV3”, Ledion Liço.Shiko me poshte

Në postimin e tyre në rrjetet sociale, Ledioni shkroi: “Shumë urime, jetë të gjatë dhe të lumtur!”

Në kohën kur çifti ndau lajmin e lindjes, ata u uruan edhe nga Arbana Osmani.

Leave a Comment