Një surprizë emocionuese sonte: Ja cili banor rikthehet në shtëpinë e ‘BBV3’

‘Prime’ i sotëm siç duket do të jetë i mbushur plot me surpriza të bukura për një prej banorëve.

Teksa produksioni ka bërë një përmbledhje të gjërave që pritet të ndodhin sonte, në mesin e tyre është dhe rikthimi i Ilnisës.Shiko me poshte

A do të jetë kjo vetëm një surprizë për partnerin e saj Meritonin apo do të qëndrojë në shtëpi, kjo mbetet për t’u parë.

Sakaq rikujtojmë që pak orë më parë, nëpërmjet një video të postuar nga ish-banorja, ajo shkruan: “Ajo po vjen…”

Leave a Comment