Përplasen tre makina në Vlorë, dy persona në spital

Një aksident i trefishtë ka ndodhur mbrëmjen e sotme pranë rrugës së spitalit, rruga “Ali Demi“.

Përplasja ka qenë e fortë duke shkaktuar disa të lënduar.

Policia dhe ambulanca ka mbërritur në vendin e ngjarjes.

Leave a Comment