Luna erdhi në jetë, a i uroi Arbana Luizin dhe Kiarën?

Ditën e sotme erdhi në jetë Luna Ejlli, vajza e Kiarës dhe Luizit. Çifti publikoi një foto të bebushes, duke zbuluar vetëm dorën e saj.

Postimi u mbush me komente urimi si dhe mori shumë pëlqime, duke kaluar shifrën e 100 mijë.Shiko me poshte

Ndër urimet, ajo që ra më shumë në sy ishte e Arbana Osmanit, ish-moderatores së ‘Big Brother VIP Albania’.

“Me jetë të gjatë e të lumtur Luna bashkë me ju”, shkruan Arbana.

Mesa duket, raporti mes saj dhe çiftit Ejlli është i mirë dhe nuk ka asnjë hatërmbetje.

Leave a Comment