Lajm i bukur lind Kiara Tito. Shikoni sa emer te bukur e ka quajtur

Kiara Tito dhe @itsluizejlli bëhen prindër për herë të parë i urojme jete te lumtur me prinderit e saj.Shiko me poshte

Welcome baby Luna Mari Ejlli 💕

Leave a Comment