Kiara Tito përfundon në spital, ja reagimi i Luizit(Video)

Kiara Tito dhe Luiz Ejlli janë një ndër çiftet më të dashur për publikun shqiptar. E dimë tashmë që çifti është në pritje të një vajze por siç duket këto kohë Kiara po përballet me disa shqetësime që lidhen me shtatzëninë e saj.

Mbrëmjen e djeshme ajo ka përfunduar në dyertë e spitalit duke shqetësuar jo vetëm familjarët por dhe shumë nga dashamirësit e moderatores.Shiko me poshte

Për këtë, Luiz Ejlli ka postuar në rrjete sociale teksa ndan pamje nga dhoma ku gjendet Kiara duke shtuar se është në gjendje të mirë shëndetësore, por ka qenë thjeshtë një virozë e më pas çifti ka nisur batutat mes njëri-tjetrit.

Leave a Comment