A gjeni kush eshte? Nje nga prezantueset me te mira shqiptare

TIRANE – Si një prej personazheve që numëron dekada në ekran, Rudina Magjistari, në vitet e para të karrierës së saj, edhe me vitet e rinisë, ka guxuar më shumë me stilin.

Aja ka postuar nje foto kur ishte e vogel dhe si gjithmon ajo eshte nje vajze e bukur.Shiko me poshte

Ne fakt, ndonje foto qe lajmeronte ditelindjejen time, e kam postuar gjithmone pasi ka kaluar dita, mundesisht nuk do postoja fare 😉, por me doli perpara syve rastesisht dje kjo vajza e vogel 4 vjeçare, duke pozuar e lumtur ne nje lulishte ne kryeqytet dhe ….. 😊
Happy Birthday te gjitheve atyre, qe kane ditelindjen sot! 🥳🥳🥳
#birthdaygirl #ditelindje #lifeisbeautiful

Leave a Comment