I biri feston ditëlindjen, Meta e uron me një foton bashkë me Monika Kryemadhin

Djali i Presidentit të Partisë së Lirisë, Ilir Meta, feston sot ditëlindjen. Në këtë ditë të veçantë, me anë të një postimi në llogarinë e tij në “Facebook”, Meta ka ndarë një urim të shoqëruar me një foto bashkë me djalin dhe bashkëshorten Monika Kryemadhi.

Postimi:

“Edhe pranvera të reja për Besarin! Gjithmonë i dashur, i thjeshtë dhe pozitiv. I uroj shëndet, lumturi, dashuri dhe suksese”, shkruan Meta.

Në foto nuk mungon as Kryemadhi, ndonëse vetë ajo në një dalje televizive, ka thënë se për momentin ka një marrëdhënie të ngrirë bashkëshortore me Metën.

Leave a Comment