Çfarë po ‘kurdisin’ kësaj here? Xhensila dhe Noizy kapen ‘mat’ në studio (Foto)

Këngëtarja Xhensila Myrtezaj, kohëve të fundit ka qenë shumë e komentuar në mediet rozë pas divorcit të bujshëm me Bes Kallakun.

Pa dhënë asnjë deklaratë rreth kësaj, Xhensila ka vendosur t’i përkushtohet muzikës.Shiko me poshte

Duket se së shpejti do të sjellë sërish një bashkëpunim me Noizyn, pasi ka publikuar foto së bashku me të në një studio muzikore.

Leave a Comment