Ermal Mamaqi-aktoreѕ ѕë njohur: Je gruaja më e bukur shqiptare pas gruaѕ time

Mbrëmjen e sotme ka nisur “Dance With Me” në Tv Klan. Juria e spektaklit përbëhet nga Ermal Mamaqi, Ilir Shaqiri dhe Klaudia Pepa.

Ndërkohë një ndër konkurrentet është Arbnora Ademaj, të cilën Ermali e komplimentoi për pamjen.

“Deri tani Arbnora është një nga gratë më të bukura shqiptare pas gruas time”, tha ai, deklaratë e cila u prit me duatrokitje nga publiku.