Nje aksident ka ndodhur në orët e mbrëmjes, ku një vetur aksidentohet me Ariun.VIDEO

Sinjalizues të Peja në Fokus kanë raportuar se aksidenti ka ndodhur në orët e mbrëmjes që lamë pas, ndërsa përveç dëmeve materiale dhe ariut, ende nuk dihet nëse ka të lënduar në njerëz.