Zbulohet partneri i Arta Nitajt në “Dance With Me” VlDEO

Modelja Arta Nitaj do të jetë pjesë e formatit të kërcimit “Dance With Me” në Shqipëri.

Krahas Artës do të jetë edhe trajneri i kërcimit Erind Sallahi i cili do ta shoqërojë modelen gjatë kësaj eksperience.

Në një video të publikuar nga Arta Nitaj në Instagramin e saj shihet teksa ajo ka filluar përgatitjet për këtë spektakël.

Ky është viti i 7-të i edicionit të “Dance With Me” dhe do të garojnë 6 çifte.
VlDEOKETU