14-Vjeçarja I Dorëzon Foshnjën E Porsalindur Një Gruaje Dhe Largohet (Video)

Një ngjarje e pa za kontë ka ndodhur në SHBA.Nag mediat e huaja bëhet me dije se një vajzë 14-vjeçe është paraqitur në një restorant të Neë Jersey-t, me një foshnjë të porsalindur në krahë, madje, fëmijës nuk i ishte shkë pu tur ende kordoni i kërthizës.

Në videon e publikuar nga mediat, shihet se si vajza futet në restorant, afrohet në një tavolinë dhe i kërkon një klienteje që ta mbante për disa momente foshnjën. Pas kësaj, e reja është larguar menjëherë dhe nuk është kthyer më.“Dukej tejet e dë shpë ruar. Më la foshnjën në krahë, më tha do t

ë kthehem shpejt, por nuk erdhi më”, tha Aguilar, personi e cila mori në dorëzim foshnjën.Ndërkohë mësohet se sipas raportimeve po licia ka mundur të gjejë 14-vjeçaren, por adoleshentja ka mohuar aktin. Autoritetet kanë raportuar se foshnja do të dërgohet në shtëpinë e fëmijës.