Pogradec/ Qytetari dergjet në mes të rrugës, dyshohet se është përplasur, mbërrin policia

Një qytetar dyshohet se është përplasur nga një automjet në Pogradec dhe është lënë në mes të rrugës. Ngjarja raportohet nga një qytetar për JOQ ALBANIA.

Në vendngjarje ka shkuar dhe policia. Nuk dihet gjëndja e të aksidentuarit.

Ndërkohë, uniformat blu nuk kanë dalë me një njoftim zyrtar.