“Qe 15 Vite Nuk Foli Me Vellaun Tim,Ai E Ka Gruan K*** Edhe Burri Im E Ka Pas Femer Dhe”…!!!

Mirmrema.anonim te lutem sepse nuk du me mu publiku emri per shkak qe dua qe te shprehem ne formen ma tlehten edhe pa me njoft askush.

Historia jem eshte pak e pshtjellt kshtu qe duhet ngjdo detaj me tregu se qysh e tek per me kuptu. Une jom nje gru e martume qe 15 vite. E kom ni martes tshnosh me tona tmira, ska ndodh kurr me pas perplasje me burr apo naj mos marrveshje sepse e kuptojm boten e njani tjetrit shume mire edhe per qata ka desht Zoti qe na dy mu kon bashk.. LEXO ME TEPER DUKE E HAP REK LAMEN ME POSHTE ..LEXO ME TEPER