Gruaja Më Shkatërroi, Ja Ka Nis Edhe Me Qu Dor Në Mu, Veq Mos Ti Bofsha Qito Letra Se Pa E Lën Nuk Do Ta…!!

Gruaja me shkaterroj ja ka nis edhe me qu dor ne mu, Veq mos ti bofsha qito letra se pa e len nuk do ta…

-Pershendetje. Dua te ndaj historin tem anonim dhe te jete gjdo informacion mes nesh se kush jom ok. Jom ni burr 35 vjeqar dhe jetoj ne Zvicer. Spo du me kallzu i kahit jom ma saktsisht se shkurt pom vjen inati bile qe po e shkruj kit histori po ju lus per mirkuptim. Pom vjen inati qe po ndodh qikjo…hap linkun re.klamues me poshte dhe ndiqni lajmin e plote