Nusja nga Tirana ne hall: Burri ndryshoi pas marteses, me ofe ndon, dua te ndahem por si tja bej

Gruaja qan hallin: “prsh joq doja te ndaj me ju nje gje qe po me mundon ☹️ jam 26 vjecare u ben 4 vite qe jam e martuar,

kam dhe nje femije. prb eshte un sjam aspak e lumtur sepse kemi shm zenka dhe ofe ndime sndjej me asgje per burrin

sdua tjemi me bashk dua tkem jeten time tkem qetsin time me mungon vetja ime por kam ha ll qe te gjith do me gjy kojn dhe sdo pranojn vendimin tim ☹️

un durova kaq vite duke shpresuar qe gjerat do ndryshojn po eshte gje qe sbehet sepse ky njeri sdo ndryshoj kurr me ben te vu aj me sjelljen

dhe o fendimet qe me ben sdua me as veten time ☹️ ndoshta dhe lexuesit do me thon pse e more kur ishte kshu por ky pasi u martuam u be i till un prita

kaq vite qe do ndryshoj dhe akm po i njejti eshte biles po behet dhe me keq me vjen keq per femijen por skam ca bej sduroj dot me shm shpresoj te pakten te me mbeshtesi familja. Flm”