Publikon foto të këmbëve dhe e nxjerr në shitje, do çuditeni se sa shumë kanë ofruar për Megi Pojanin

Megi Pojani ëshë një personazhet që di sitë marr vëmendje përmes rrjeteve sociale.

Si një vajzë e çiltër, moderatoren e duan shumë derisa vetëm në Instagram numëron 450 mijë ndjekës.

Së fundmi nëpërmjet InstaStory ajo hapi një ankand të imazhit të këmbëve të saj ku të gjithë kanë hedhur shifrat e tyre.

Nga një mijë që kishte nisur ajo, shifrat e fansave arritën deri në pesë milion.