Gruaja 36 vjecare rrit mustaqet pasi burri te saj i pelqen kur e shikon ashtu. Te gjithe na kane zili

Gruaja 36 vjecare rrit mustaqet pasi burri te saj i pelqen kur e shikon ashtu. Te gjithe na kane zili

Një grua 35-vjeçare thotë se është krenare për mustaqet e saj dhe bashkëshorti i saj nuk e ka problem por përkundrazi atij i pelqen ashtu si eshte.

Mamaja e një fëmije tregon ditën kur ajo vuri re një ditë se qimet sipër buzës së saj filluan të trasheshin e dukeshin si mustaqe. Tani Shyja është aq krenare për ato, saqë ka postuar një foto të saj në profilin e WhatsApp-it me statusin “I dua mustaqet e mia”.hap linkun rekl’amues më poshtë dhe shiko videon e plotë: